свадебные туфли на платформе Candy Lady Киев Москва Сочи Спб Днепр купить весільне взуття
Спросите нас, мы ON-line

Замшевые туфли на платформе ручной работы.

Изготовлены из итальянской замши тона крем-пудра. Подкладка мягкая натуральная кожа оттенка крем-брюле.

Высока устойчивая платформа 12,5см. Высота платформы под пальчиками 4,5 см.

Высокая статная платформа придает точенный силуэт Вашей фигуре. Платье с пышной юбкой будет смотреться более воздушно, а платья А-силуэта со шлейфом примут еще более роскошный вид. 

Модель хорошо фиксируется на ноге ремешком, что дает особую свободу движениям.

По запросу невесты туфельки украшены камнями Swarovski светлого серо-графитового тона. Холодный блеск камней создает особый аристократичный шарм. 

Весільне взуття не так просто віднайти в наших магазинах. Весілля це дуже відповідально для майбутньої сімї, це як перше випробування. Нареченна має бути гарна та довершена. Де можна придбати весільне взуття у Києві, львові, Черкасах, Полтаві, Івано-Франківську, Ужгород? обшукавши усі магазини, Ви навряд знайдете гарне взуття на весілля. тому ми запрошуемо купити весільне взуття, весільні черевики, весільні туфлі і навіть весільну сукню в нашому весільному салоні. Якщо Вам не підходить каблук або колір айворі, пудра, рожевий, то Ви маєте змогу замовити пошиття взуття. Индивідуальний пошив це дуже просто. Лише за 2 тижні виготовимо весільні туфлі без каблука, балетки, черевики або чоботи. Крім того, розмір це не проблема. В нас є балетки весільні вечірні випускні 33 розмір, 34 розмір, 35 розмір, 36 розмір, 37 38 39 40 розмір, 41, розмір, 42 розмір, 43 розмір. Та навіть, якщо нареченна вагітна, то легко підберемо варіант взуття для вагітних, сукня для вагітних, весільна сукня для вагітної. На випускний вечір також можна замовити взуття на підборах, червоні сині чорні фіолетові туфлі чоботи черевики. Поспішайте купити весільне взуття. В нас взуття на будь-який смак. навіть недороге весільне взуття, та розпродаж весільне взуття часто є. Лише здаєть, що багато часу на вибір взуття на весілля, але ж треба памятати ще про безліч пунктів: весільний торт, замовити тамаду на весілля, купити запрошення на весілля, замовити лімузин на весілля, придбати або пишити весільну сукню. і багато іншого.